Notebook Teknik Servis & Bakım

Anakart bakımları; konusunda deneyimli uzman ekibimiz tarafından incelenir. İlgili cihaza ait anakartın şeması üzerinden devre takibi ve devre analizi yapılarak bakımları gerçekleştirilir. Hiçbir elektronik cihaz dene yanıl yöntemi ile bakımları yapılmamaktadır.
Notebook anakart tamiri sırasında kullanılan tüm cihazlarımızda antistatik özelliği bulunmaktadır. Bu özellik anakart bakımları sırasında elinizden veya bakım sırasında kullanılan cihaz üzerinden statik bir elektriğin anakarta sıçrayarak daha büyük sorunların oluşmaması açısından yüksek önem taşımaktadır. Bu nedenle Teknobook Bilişim olarak anakart bakımlarda yüksek verim sağlayarak müşterilerimizi yeni cihaz alımlarından tasarruf etmesini sağlıyoruz.

 

Laptop tamiri ve yedek parça satışı konusunda İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye ‘de ki, son kullanıcı, firma, şirket ve kurumlara çözüm sunmaktayız. Uzman kadromuz ve gerekli teknik ekipmanlarımız ile tam donanımlı olan servisimizde; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış notebook / laptopların, chipset tamiri, fan temizliği ve bakımı, anakart tamiri, ekran kartı tamiri, ekran tamiri, ekran değişimi, şarj soketi giriş yeri tamiri ve usb port değişimi işlemlerini garanti vererek tamir etmekteyiz.
İzmir Notebook tamiri konusunda en uygun fiyatı verebilmemiz için lütfen iletişime geçiniz.
Servisimize gelen ürünlerin arıza tespitini ücretsiz yapar, onayı alınan arızalı ürünün bakımlarına geçeriz. Servis sürecimiz ise arızanın durum ve ciddiyetine göre 1 ila 3 iş günü arasında değişmektedir.
Laptop ‘larda en çok değişim gerektiren klavye, pil, adaptör (şarj aleti), ön kapak, arka kapak, komple kasa, harddisk, ram ve diğer tüm parçaları en uygun fiyata ve garanti kapsamında satışını yapmaktayız.

Daha fazla bilgi almak için Bize Ulaşın!