Arızalı cihazımı size nasıl ulaştırabilirim?

Cihazınızı adresimize kargo yoluyla ulaştırabilir veya web sitemizde açıklamalı olarak verilen adresimize getirebiliriz.

Cihaz satışınız / alımınız var mı?

Sıfır,2.El Alış ve satışımız var.

Ürünün parçasını istersek kargo ile yollamanız mümkün mü?

Her türlü bilgisayar Sarf parçası,çevre birimleri, Yedek parça ve OEM parça satışımız vardır Detaylı Bilgi için Bizimle irtibata geçiniz.

Teknik servis dışında başka hizmetleriniz var mı?

Bilgisayar Servisi OEM parça,Yedek Parça,Toner Kartuş ve Satış,Notebook tamir,Güvenlik Sistemleri,Geçiş Kontrol Sistemleri Network Altyapı Web site Tasarımı ve kodlama hizmeti vermekteyiz.Daha Detaylı bilgi için bizimle irtibata Geçiniz.

Çalışma saatleriniz nedir?

Pazartesi –  Cumartesi / 09:00 – 18:30, Pazar ve Resmi tatil günleri kapalıyız.

Cihazım onarılana kadar kullanmak için cihaz göndermeniz mümkün mü?

Arızalı cihaz onarımları en fazla 3 (üç) iş gününde onarılmaktadır. Bu sürenin uzaması durumunda size farklı bir cihaz temin ediyoruz düşük seviyede cihaz gönderiyoruz.

Garanti servisi tarafından mağdur olduğumu düşünüyorum ne yapmalıyım?

Garanti süresi devam eden ve yetkili servis tarafından onarımı yapılmayan yada aksi bir durum teşkil ediyorsa “Tüketici Mahkemesi Hakem Heyeti”ne başvurarak şikayet dilekçenizi verebilirsiniz. Bu süre zarfında size verilen tutanak ve bilgi formlarıyla birlikte cihazınızı olduğu gibi muhafaza etmelisiniz.

Garanti öncesi veya sonrası cihazım arıza yaparsa ne olacak?

Cihazınız aynı arızayı üç ay içerisinde tekrar ederse firmamız tarafından ücretsiz olarak onarılmaktadır. Bu süre zarfında farklı arızalar meydana geldiği zaman cihaz onarımı ücretli olarak yapılacaktır. Firmamız tarafından garantisiz cihazlara verilen 3 ay onarım garantisi bittiğinde cihazınız tekrar ücrete tabi olarak onarılacaktır.

Onarımı yapılan cihazlara garanti veriyor musunuz?

Onarım yapılan bölge ve parçalarda geçerli olmak üzere firmamız tarafından 3 ay garanti vermekteyiz.

Arızalı cihazımın onarımı ne kadar sürer?

Cihazınız adresimize ulaştığı gün arıza tespiti yaparak size fiyat bilgisi veriyoruz. Onayınız alındığı takdirde yedek parça durumuna göre gün içerisinde yada bir sonraki iş gününde cihazınızı onararak adresinize gönderiyoruz. Sıvı temas cihazlarınızı en az 1 gün test ediyoruz.

Firmanıza gelerek cihazımı gün içerisinde alabilir miyim?

Cihazınızı adresimize getirdiğinizde arıza ve fiyat tespiti yapılana kadar ikramlarımızı yudumlarken, cihaz arıza ve yedek parça durumuna göre cihazınızı teslim alabilir yada bırakmanız gerekebilir.

Daha fazla bilgi almak için Bize Ulaşın!